Apie projektą

CityNow - tai patogus naudoti vystomų ir planuojamų gyvenamųjų namų projektų žemėlapis.

Šioje platformoje pateikiama visa informacija apie dominantį NT projektą – vizualizacijos, kvadrato kaina, numatoma statybų pradžios data, projekto eigos etapas, susiję pranešimai žiniasklaidai. Gyventojų patogumui sukurti papildomi įrankiai: galimybė ieškoti būsto tarp visų laisvų naujų butų bei galimybė užsiprenumeruoti svarbias projektų naujienas el. paštu. Platforma ne tik leis ieškantiems NT projektų rasti tinkamiausią pasiūlymą, bet ir kiekvienam miestiečiui stebėti miesto plėtrą ir didina NT rinkos skaidrumą.

Miesto augimu besidomintys aktyvūs miestiečiai šiuo metu yra patalpinę 2308 projektus bei 40191 statybų nuotraukas.

Produkto įkūrėjas

Vilius

Po 6-erių metu gyvenimo San Franciske ir produktų kūrimo socialiniui tinklui „Facebook“, nusprendžiau grįžti į gimtąjį Vilnių ir pritaikyti savo patirtį čia. Jau gyvendamas svetur dairiausi būsto, bet buvo itin sunku sekti esamus ir planuojamus projektus. Informacijos gabaliukus teko rinkti iš daug įvarių šaltinių: pranešimų spaudai, forumų, gandų.

NT rinką seku jau ilgai: domiuosi investavimu, dėl įsigijimo konsultuoju draugus ir pažįstamus, tačiau labiausiai pravertė rinkos analitiko darbo patirtis pas vieną didžiųjų vystytojų.

Būstas - vienas svarbiausių gyvenimo pirkinių. Projektu siekiu, kad priimant sprendimą gyventojai turėtų kiek įmanoma daugiau informacijos ir jaustųsi saugūs dėl savo pasirinkimo.

Bendruomenės narių atsiliepimai

„Norėjau pagirti, puikus projektas su didžiule nauda tiek paprastam vartotojui tiek projektų plėtotojams. Pats šiuo metu ieškau nekilnojamojo turto Vilniuje ir negaliu apsakyti kaip stipriai palengvinate man paieškas kai gali viską rasti vienoje vietoje. Ačiū ir keep it going!“ - Augustas, būsto pirkėjas
„Super statistika, pateikimas. Labai patiko CityNow projektas: visi darbai, darbų eiga, statybų nuotraukos.. Tiesą sakant, besidomint naujais projektais CityNow platformoje, pasidarė lengva įsivaizduoti save gyvenant Vilniuje ateityje“ - Julius, lietuvis Amerikoje.
„Džiaugiuosi, kad ir į Lietuvą ateina visiems miestiečiams prieinama informacija bei įžvalgos, paruoštos remiantis iš plačių šaltinių surinktais duomenimis, o ne tik spėjimais ir būrimais“ - Adomas, sistemų inžinierius.
„CityNow - puikus informacinis NT portalas su gausybe statistikos ir funkcijų. Ypač pravertė galimybė palyginti NT projektus tarpusavyje įvairiais aspektais. Rekomenduoju!“ - Karolis, Dirbtinio intelekto algoritmų inžinierius.

Grįžti į žemėlapį